Pokyny pro účastníky ČHTM 2020 k dispoziciV sekci Ke stažení byly umístěny pokyny pro účastníky letošního zkráceného ročníku Českého hudebního tábora mládeže v Horním Jelení včetně nezbytných formulářů, které na náš tábor potřebujete. Vzhledem k tomu, že se musíme řídit hygienickými opatřeními, která byla vydána Ministerstvem zdravotnictví ČR pro pořadatele letních dětských táborů a případně být připraveni na změnu hygienické situace v regionu, proto budou muset mít účastníci u sebe 4 podepsané látkové roušky nebo dostatek jednorázových na 8 dní.
Dále by měl každý účastník uvést na prohlášení o bezinfekčnosti nouzový kontakt na osobu, kterou budeme nuceni kontaktovat pro odvoz z tábora v případě výskytu Covid-19, což by znamenalo okamžité zrušení tábora. Věříme, že tato situace nenastane, ale lepší je být připraven, než překvapen. Letos nebudeme moci nechávat na táboře nemocné studenty, takže jakékoliv onemocnění znamená předčasný odjezd domů.
Pokud u studenta došlo v průběhu uplynulého roku ke změně zdravotního stavu, mějte prosím co nejaktuálnější potvrzení o zdravotní způsobilosti potvrzené lékařem, jinak stačí i to loňské.
V letošním roce omezujeme hotovostní operace během tábora na nezbytně nutné minimum, takže doporučujeme pro kapesné využít účet táborové banky. Umožníme i výběr hotovosti pro nákup občerstvení v RZ Tramtáryje. Z kapesného můžeme přímo odečítat úhrady fotografií, suvenýrů apod. a zůstatek po táboře vrátíme. 
Vystoupení v průběhu tábora budou neveřejná a budou streamována na internetu. Sledujte proto webovky a facebook. Tábor letos oficiálně končí 8.8.2020 v 9:00 a od 9:30 začínají závěrečné koncerty, což je akce do 1000 osob. Je to jediný způsob, jak rodičům umožnit naživo shlédnout, co se studenti naučili. Pohyb po RZ Tramtáryje však bude v den odjezdu omezen z důvodu střídání skupin. Přístup bude umožněn pouze do haly. Z toho důvodu není možné letos zajistit obědy pro rodiče. V pokynech najdete kontakty na restaurace v okolí. 
Do 6.7.2020 posílejte případné klavírní korepetice na Talent Show.
Do 9.7.2020 posílejte případné formuláře přání.
Přejeme vám klidné léto a těšíme se na viděnou v Horním Jelení!
tým ČHTM


Česky English

27. 11. Xenie

Zítra: René

GPS souřadnice

Horní Jelení
50.0523172N, 16.0713917E 

http://www.borovice.cz

Návštěvnost stránek

445875