Informace k příjezdu a odjezdu účastníků táboraDatum konání:
1.8.2020

Kvůli hygienickým opatřením Ministerstva zdravotnictví pro letní dětské tábory nebude letos povolen rodičům přístup do areálu rekreačního zařízení Tramtáryje. Studenty si v den příjezdu převezmeme v prostoru před koncertní halou u brány do tábora. Mějte prosím připravenou povinnou dokumentaci (vyplněnou a podepsanou bezinfekčnost, potvrzení o zdravotní způsobilosti, souhlas s ošetřením, podepsaný táborový řád, originál nebo kopii kartičky zdravotní pojišťovny, případně označené léky s popisem užívání).
Se zavazadly a ubytováním pomohou studentům vedoucí a asistenti. Prosíme směřujte svůj příjezd do tábora 1.8. mezi 11:30 a 13:30.
V průběhu tábora nejsou povolené návštěvy studentů. Koncerty v průběhu tábora jsou neveřejné. Sledujte naše webové stránky nebo Facebook pro odkaz na videopřenos z koncertů.
V den odjezdu 8.8. musí studenti vyklidit ubytovací prostory do 9:00 kvůli následnému úklidu a dezinfekci prostor. V rekreačním zařízení bude vyčleněn prostor pro zavazadla studentů a pro převlékání. Rodiče budou mít opět povolen přístup pouze do koncertní haly. Se stěhováním a nakládáním zavazadel do aut opět pomohou vedoucí a asistenti. Stěhování zavazadel bude možné z důvodu nahrávání závěrečného koncertu pouze od 9:00 do 9:30, od 12:15 do 13:30 a také v přestávkách mezi jednotlivými vystoupeními. Byli bychom rádi, aby byla většina zavazadel naložena do aut ještě před odpoledním blokem závěrečných koncertů, který začíná ve 13:30.
Kvůli aktuálním hygienickým opatřením Ministerstva zdravotnictví pro hromadné akce, prosíme návštěvníky závěrečných koncertů o zakrytí úst a nosu při vstupu do koncertní haly na odpolední koncerty v sobotu 8.8. od 13:30, kde lze očekávat účast nad 100 osob.
Děkujeme za pochopení.
tým ČHTM