Náš tým

 

Český hudební tábor mládeže

Ředitel

Josef KušičkaIng. Josef Kušička absolvoval v roce 1999 Fakultu managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. Již v době bakalářského studia na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice v roce 1996 založil neziskovou organizaci Český hudební tábor mládeže za účelem pořádání mezinárodních hudebních táborů. Při práci využívá bohatých zkušeností, které získal pobytem v táboře krásných umění Blue Lake Fine Arts Camp v USA v letech 1992 - 1996. Vedle této činnosti působí jako lektor angličtiny v anglické škole LITE v Hradci Králové a Chrudimi. Věnuje se též obchodní činnosti. V roce 2011 vedl jako hlavní vedoucí letní dětský tábor s výukou angličtiny. Je držitelem certifikátu MŠMT pro hlavní vedoucí dětského tábora. Kromě amatérského divadla a poslechu hudby mezi jeho koníčky patří jízda na kole (MTBO), plavání a lyžování. Je ženatý. S manželkou Jaroslavou vychovává 2 dcery.

Hlavní vedoucí


maxa_david.jpg

 

David Maxa je studentem oboru Obchod a podnikání s technikou na České zemědělské univerzitě v Praze. Ve volném čase hraje na bicí ve skupině Appendixie a Radiolians Orchestra. Českého hudebního tábora mládeže se účastnil jako student v letech 2005 - 2012. Od roku 2013 působil jako asistent bicí sekce. V roce 2016 se stal zástupcem hlavní vedoucí a od roku 2017 zastává post hlavního vedoucího. Je držitelem certifikátu MŠMT pro hlavní vedoucí dětského tábora. 

 

 

 

vincenc_tomas.jpg 

Bc. Tomáš Vincenc, DiS. studoval hru na trubku na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, poté pokračoval studiem na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. V současné době působí jako učitel v ZŠ Dolákova v Praze. V letech 2003 a 2004 se účastnil Českého hudebního tábora mládeže jako student. V letech 2015 a 2016 zde působil jako vedoucí oddílu a asistent trubkové sekce. Od roku 2017 zastává pozici hlavního vedoucího.  

 

 

 Vedoucí hlavních oborů

COLONEL (RETIRED) THOMAS H. PALMATIERplk. Dr. Thomas Palmatier získal hudební vzdělání na univerzitě státu New York a Trumanově státní univerzitě. Během své bohaté vojenské kariéry trvající přes 37 let stál v čele řady významných orchestrů armády Spojených států amerických. Dirigoval dechový orchestr a pěvecký sbor U.S. Army v Evropě a stejně tak i na americkém kontinentu. Stal se zakládajícím velitelem U.S. Army School of Music. Na sklonku své vojenské kariéry působil jako velitel v největším armádním orchestru U.S.Army Field Band a v nejprestižnějším armádním orchestru U.S.Army Band „Pershing’s Own” vedl skupinu slavnostních trubačů a žesťový orchestr. Během let vojenské výslužby je schopen věnovat své úsilí hudebnímu vzdělávání a maximalizovat úspěch uměleckých organizací, jako hostující dirigent a konzultant. V ČHTM bude potřetí dirigovat symfonický dechový orchestr a jazz band.

 

cq5dam.thumbnail.319.319.pngDr. Paul Kim je dirigentem, houslistou a skladatelem. Působí jako asistent profesora hudby na Old Dominion University ve městě Norfolk v americkém státě Virginia, zároveň diriguje symfonický orchestr této univerzity. Kromě několika dalších symfonických orchestrů také dirigoval Rock Fabulous Orchestra pro Dave Stewarta ze skupiny Eurythmics. S orchestrem uvedl skladby, které Dave Stewart složil nejen pro Eurythmics, ale i hvězdy jako Bono, Gwen Stefani, Tom Petty, Mick Jagger a další. Jako houslista je členem Roanoke Symphony Orchestra. Za svou dosavadní skladatelskou kariéru složil přes 30 skladeb pro menší či větší soubory. Jeho nejslavnější skladba SYBARITE5 pro smyčcové kvinteto se dočkala uvedení v Carnegie Music Hall, Lincolnově centru a na hudebním festivalu v Aspenu. Získal hudební vzdělání na univerzitách ve státech Virginia a Maryland, doktorát z hudby získal na Shenandoah Conservatory. V ČHTM bude podruhé dirigovat smyčcový a symfonický orchestr.

 

Eva Zemanová

 

Eva Zemanová, DiS. absolvovala konzervatoř v Teplicích a celou řadu pedagogických kurzů a mistrovských dílen hry na zobcovou flétnu, vyučovala zobcovou a příčnou flétnu na základních uměleckých školách v České Lípě a Chabařovicích. V současné době vyučuje zobcovou flétnu na Konzervatoři v Teplicích. Od roku 2000 vyučovala v ČHTM hru na zobcovou flétnu a podvanácté vede flétnový obor. Od roku 2012 zastává též funkci vedoucí programu.

 

 

 

kricner_alexandr.jpg

 

Alexandr Kricner, DiS. vystudoval hru na kytaru na Konzervatoři v Praze. V současné době vyučuje hru na kytaru a nástrojovou souhru na ZUŠ Taussigova Praha 8. Je skladatelem hudby rockpopového žánru. V ČHTM podruhé vede obor Kytarový soubor.

 

 

 


suchankova_eva.jpg

MgA. Eva Suchánková studovala hru na klavír na pardubické konzervatoři, je absolventkou oboru hra na klavír na Akademii múzických umění v Praze. V letech 2013 a 2014 absolvovala výměnný studijní pobyt na univerzitě v německém Karlsruhe. Je držitelkou řady ocenění z republikových i mezinárodních klavírních soutěží. Je majitelkou pražského klavírního studia a autorkou dětské pohádkové knihy. V letech 2001 – 2005 byla studentkou klavírního oddělení ČHTM. V ČHTM vyučuje klavír podeváté, letos posedmé vede klavírní oddělení.

 

 

 

 

 kubatova_lucie.jpgMgA. et Bc. Lucie Kubátová studovala hru na klavír na pardubické konzervatoři pod vedením Mgr. Jany Mičulkové a Mgr. Martiny Maixnerové. Poté pokračovala ve svém studiu na Janáčkově akademii múzických umění ve třídě prof. Jiřího Doležela a doc. Mgr. Daniely Velebové, kde v roce 2016 úspěšně dokončila studium v oboru Hra na klavír a klavírní pedagogika Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. V rámci studií na JAMU absolvovala dvě studijní stáže - na univerzitě v anglickém Chichesteru a na Royal Conservatoire of Scotland pod vedením prof. Jonathana Plowrighta.

Kromě hudby absolvovala též bakalářský obor Sdružená uměnovědná studia na Masarykově univerzitě v Brně. V současné době zde pokračuje ve studiu na ústavu filmové vědy (Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury), kde se nyní zabývá filmovým zvukem a improvizací k němým filmům. V praxi se uplatňuje jako korepetitorka k tanci (DIFA JAMU), učitelka na ZUŠ (ZUŠ Rousínov) a organizátorka hudebně-filmových akcí (kinẽma musica). Letos popáté povede klavírní oddělení ČHTM, jehož se účastnila v letech 2005 a 2006 i jako studentka.

 

 jouzova_mariana.jpg

 

Mariana Jouzová absolvovala harfový obor na Gymnáziu Jana Nerudy v Praze, studuje harfu na pražské konzervatoři, harfové vzdělání získala též v Hudební škole hl. města Prahy. Od roku 2014 je členkou orchestru Filmová harmonie. V letech 2005 – 2009 byla studentkou harfového oboru ČHTM. V ČHTM potřetí působí jako vedoucí oddělení harfy.

 

 

 

rihova_radka.jpg

Radka Říhová, DiS. absolvovala obor populární zpěv na pražské konzervatoři, v současné době studuje na stejné konzervatoři obor populární skladba. Je členkou orchestru Ježkovy stopy a swingového pěveckého tria Sestry Ježkovy, spolupracuje též na projektu Rhythm Girls. Od roku 2012 vyučuje hru na klavír a zpěv v ZUŠ Praha - Zbraslav a vede pěvecký sbor ve studiu Haf! V ČHTM bude podruhé řídit obor Mezinárodní pěvecký sbor. 

Česky English

20. 4. Marcela

Zítra: Alexandra

GPS souřadnice

50°3'8.314"N, 16°4'16.966"E

 

http://www.borovice.cz

Návštěvnost stránek

339190