Náš tým

 

Český hudební tábor mládeže

Ředitel

Josef KušičkaIng. Josef Kušička absolvoval v roce 1999 Fakultu managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. Již v době bakalářského studia na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice v roce 1996 založil neziskovou organizaci Český hudební tábor mládeže za účelem pořádání mezinárodních hudebních táborů. Při práci využívá bohatých zkušeností, které získal pobytem v táboře krásných umění Blue Lake Fine Arts Camp v USA v letech 1992 - 1996. Vedle této činnosti působí jako lektor angličtiny v anglické škole LITE v Hradci Králové a Chrudimi. Věnuje se též obchodní činnosti. V roce 2011 vedl jako hlavní vedoucí letní dětský tábor s výukou angličtiny. Je držitelem certifikátu MŠMT pro hlavní vedoucí dětského tábora. Kromě amatérského divadla a poslechu hudby mezi jeho koníčky patří jízda na kole (MTBO), orientační běh, plavání a lyžování. Je ženatý. S manželkou Jaroslavou vychovává 2 dcery.

Hlavní vedoucí


maxa_david.jpg

 

David Maxa je studentem oboru Obchod a podnikání s technikou na České zemědělské univerzitě v Praze. Ve volném čase hraje na bicí ve skupině Appendixie a Radiolians Orchestra. Českého hudebního tábora mládeže se účastnil jako student v letech 2005 - 2012. Od roku 2013 působil jako asistent bicí sekce. V roce 2016 se stal zástupcem hlavní vedoucí a od roku 2017 zastává post hlavního vedoucího. Je držitelem certifikátu MŠMT pro hlavní vedoucí dětského tábora. 

 

 

 

 

 Vedoucí hlavních oborů

cesario_bob.jpgDr. Robert J. Cesario po studiích ve Švýcarsku v roce 1973, kde vystoupil mimo jiné i jako sólista na prestižním mezinárodním jazzovém festivalu v Montreaux studoval hru na klarinet na univerzitě ve Wisconsinu a současně i hudební výchovu na státní univerzitě v severozápadním Missouri. Dirigování dechových orchestrů vystudoval v rámci doktorandského studia na univerzitě v severním Coloradu. Od roku 1978 působil jako dirigent dechových orchestrů na řadě amerických středních a vysokých škol. V současné době diriguje orchestry na Univerzitě přírodních věd a technologií ve městě Rolla ve státě Missouri. V České republice se od roku 2015 pravidelně účastní mezinárodního dirigentského institutu v Kroměříži. V ČHTM bude letos poprvé dirigovat symfonický dechový orchestr a jazz band.

 

cq5dam.thumbnail.319.319.pngDr. Paul Kim je dirigentem, houslistou a skladatelem. Působí jako asistent profesora hudby na Old Dominion University ve městě Norfolk v americkém státě Virginia, zároveň diriguje symfonický orchestr této univerzity. Kromě několika dalších symfonických orchestrů také dirigoval Rock Fabulous Orchestra pro Dave Stewarta ze skupiny Eurythmics. S orchestrem uvedl skladby, které Dave Stewart složil nejen pro Eurythmics, ale i hvězdy jako Bono, Gwen Stefani, Tom Petty, Mick Jagger a další. Jako houslista je členem Roanoke Symphony Orchestra. Za svou dosavadní skladatelskou kariéru složil přes 30 skladeb pro menší či větší soubory. Jeho nejslavnější skladba SYBARITE5 pro smyčcové kvinteto se dočkala uvedení v Carnegie Music Hall, Lincolnově centru a na hudebním festivalu v Aspenu. Získal hudební vzdělání na univerzitách ve státech Virginia a Maryland, doktorát z hudby získal na Shenandoah Conservatory. V ČHTM bude potřetí dirigovat smyčcový a symfonický orchestr.

 

Eva Zemanová

 

Eva Zemanová, DiS. absolvovala konzervatoř v Teplicích a celou řadu pedagogických kurzů a mistrovských dílen hry na zobcovou flétnu, vyučovala zobcovou a příčnou flétnu na základních uměleckých školách v České Lípě a Chabařovicích. V současné době vyučuje zobcovou flétnu na Konzervatoři v Teplicích. Od roku 2000 vyučovala v ČHTM hru na zobcovou flétnu a počtrnácté vede flétnový obor. Od roku 2012 zastává též funkci vedoucí programu.

 

 

 

 

 

 

 kubatova_lucie.jpgMgA., Mgr. Lucie Kubátová studovala hru na klavír na pardubické konzervatoři pod vedením Mgr. Jany Mičulkové a Mgr. Martiny Maixnerové. Poté pokračovala ve svém studiu na Janáčkově akademii múzických umění ve třídě prof. Jiřího Doležela a doc. Mgr. Daniely Velebové, kde v roce 2016 úspěšně dokončila studium v oboru Hra na klavír a klavírní pedagogika. V rámci studií na JAMU absolvovala dvě studijní stáže - na univerzitě v anglickém Chichesteru a na Royal Conservatoire of Scotland pod vedením prof. Jonathana Plowrighta. V současné je na studijní stáži ve Skotském baletu, kde se angažuje jako korepetitorka. Dále působí jako korepetitorka baletních tříd na Royal Conservatoire of Scotland a učitelka klavíru v Biggars Music School v Glasgow, UK. Letos pošesté povede klavírní oddělení ČHTM, jehož se účastnila v letech 2005 a 2006 i jako studentka.

 

 jouzova_mariana.jpg

 

Mariana Jouzová absolvovala harfový obor na Gymnáziu Jana Nerudy v Praze a na pražské konzervatoři, harfové vzdělání získala též v Hudební škole hl. města Prahy. Od roku 2014 je členkou orchestru Filmová harmonie, účinkuje též v rodinném kvartetu Prah-A-harp Quartet. V letech 2005 – 2009 byla studentkou harfového oboru ČHTM. V ČHTM počtvrté působí jako vedoucí oddělení harfy.

 

 

 

rihova_radka.jpg

Radka Říhová, DiS. absolvovala obor populární zpěv na pražské konzervatoři, v současné době studuje na stejné konzervatoři obor populární skladba. Je členkou orchestru Ježkovy stopy a swingového pěveckého tria Sestry Ježkovy, spolupracuje též na projektu Rhythm Girls. Od roku 2012 vyučuje hru na klavír a zpěv v ZUŠ Praha - Zbraslav a vede pěvecký sbor ve studiu Haf! V ČHTM bude podruhé řídit obor Mezinárodní pěvecký sbor. 

Česky English

18. 6. Milan

Zítra: Leoš

GPS souřadnice

50.0749239N, 16.7829275E

 

http://www.borovice.cz

Návštěvnost stránek

400548