Co o nás píší studenti?

Co vám tento tábor přinesl?

Tábor mi přinesl zkušenosti ve hře v orchestru. Našla jsem si nové přátele. Našla nové kontakty. Přípravu na konzervatoř. 
K. Š., 15 let, harfa, 25.7.2014

Co napsat..., snad jen, že díky tomuto táboru jsem poznala spousty nových lidí a vyzkoušela jsem i něco nového. Zúčastnila jsem se již potřetí a nikdy jsem nebyla zklamaná, takže DĚKUJI! 3x I LOVE ČHTM!
A. V., 12 let, klavírní souhra, 26.7.2014

Vše se mi tu líbilo a chtěla bych přijet i další rok.
A. L., 14 let, symfonický smyčcový orchestr, 26.7.2014 

Na ČHTM jsem se velmi zlepšila v mých hudebních dovednostech.
E. K., 12 let, symfonický smyčcový orchestr, 26.7.2014

Tábor zlepšil mé orchestrální i improvizační schopnosti a procvičila jsem se v čtení z listu. Potkala jsem spoustu nových lidí a hlavně si zvýšila svoji fyzickou výdrž. Přinesl mi i spoustu nových poznatků do sólové hry. Strávila jsem tu skvělých 10 dní a budu na to vzpomínat s úsměvem ve tváři.
Veronika, symfonický smyčcový orchestr, 26.7.2014

Jako obvykle 10 dní, které se zařadí mezi ty nejlepší nejen z celých prázdnin, ale i z celého roku. Baví mě poznávat nové lidi, ať už jsme si blízcí nebo i někdy naopak. Hudba je jako vždy skvělá a nejen kvůli ní se budu vracet, pokud to bude možné. Jsem ráda, že se pořád najde hodně lidí, kteří se dokážou pro hudbu, kamarády a celý hudebňák povznést nad sprchy a jídelnu.
V. P. 17 let, symfonický dechový orchestr, 26.7.2014

Na tento tábor se vždy moc těším. Přinesl mi mnoho zážitků, srandy. V orchestru jsme hráli zajímavé skladby, na které jsem se musela i připravit. Procvičila jsem si hraní s naším klarinetovým kvartetem, které jsme museli dát dohromady. Také mi přinesl krásných 10 dní strávených hudbou, kterou máme tak rádi. Měli jsme boží oddílovou vedoucí, takže super a chceme ji i za rok. Také jsem si procvičila angličtinu s naším dirigentem Jonem Waitem a také cizincema. Tento tábor je super a za rok se zase budu těšit.
D. S., 15 let, symfonický dechový orchestr, 26.7.2014

Tento tábor mi přinesl mnoho dobrého. Především ale prohloubil mé schopnosti, zdokonalil mou techniku hry a pomohl mi celkově rozvinout mé hudební schopnosti a hudební cítění. Byla tu také zábava a legrace a tak mi tábor přinesl i spoustu nových přátel. Za zábavu též vděčíme vedoucím, kteří se starali o hry a byli vždy ochotní a milí. Tento tábor je báječný zážitek a je to opravdu skvělé.
A.V., 15 let, symfonický dechový orchestr, 26.7.2014

Naučila jsem se další hmaty a přesněji ladit (s ostatními). Zjistila jsem, že se ve skladbě může měnit nejen předznamenání, ale i rychlost, rytmus a hlavně počet dob v taktu. Celkově jsem se zlepšila v hraní. Poznala jsem nové lidi a také jsem se dost nasmála. Hlavně ráda sem jezdím, jelikož jsou tu úžasní lidé - dirigenti, vedoucí..., kteří nás chápou a dokážou se s námi zasmát. Jsem hrozně ráda, že sem mohu jezdit.
H. S., 13 let, symfonický dechový orchestr, 26.7.2014

Tento tábor mi přinesl mnohé, ale nejvíce za zmínku stojí nejspíš pozice první horny. Naučila jsem se nebát při sóle, nebát se hrát nahlas a naopak, hrát potichu. Mám také spoustu vzpomínek, ponaučení a znalostí o jiných nástrojích. Seznámila jsem se s novými lidmi, novými skladbami a skladateli a také si myslím, že nejen mě naučila skladba Undertow pozornosti na takty a přesné počítání v 7/8 taktu. Také už vím, že co je psáno v notách, mělo by se dodržet (viz skladba Africa).
L. K., 14 let, symfonický dechový orchestr, 26.7.2014

Tento tábor mi dal veľa. Pre každého hudobníka je to úžasná zkúsenosť. Máme tu možnosť poznať veľa priateľov, hudobníkov a porozprávať sa o niečom, co nás spája - hudba. Keď sa to tak vezme, hudba je naša prvá láska, ktorá nás sprevádza celý náš život. Je to neuveriteľné, ale nevedela by som si predstaviť, že by hudba neexistovala. Svet by bol nudný a prázdny. Na tomto tábore sa mi páči, že každý má možnosť odprezentovať sa a ukázať, čo má v sebe či už je to koncert, talent show alebo straty a nálezy. :-) Zároveň sa tu môžeme zlepšovať vo voliteľných aktivitách ako sú hudobná teória a história, jazz band, české divadlo, harfa, zbor a mnoho ďalších. Taktiež sa mi páči, že hudobník má možnosť zahrať si v orchestri, či už je to symfonický, dychový alebo smyčcový. Je to skúsenosť, ktorá je neoceniteľná. Tento tábor je proste super a dúfam, že prídem aj o rok. :-)
D. D., 14 let, klavírní souhra, 26.7.2014

Já jsem se v piáně naučil dvě písničky, jedna Bejvávalo a Růžovej valčík. Na tomhle táboře se mi líbilo všecko a hlavně kamarádi, bazény a české divadlo.
T. P., 9 let, klavírní souhra, 2.8.2014

Naučil jsem se: lépe hrát, rychlejší noty a skladby. Líbilo se mi: bazén, hřiště, orchestr.
R. K., 9 let, symfonický dechový orchestr, 2.8.2014

Přinesl mi nové zkušenosti a hlavně zobrazení nového stylu hudby - jazz band.
J. Š., 14 let, symfonický dechový orchestr, 2.8.2014

Baví mě více hrát na kytaru.
T. K., 11 let, kytarový soubor, 2.8.2014

Česky English

27. 11. Xenie

Zítra: René

GPS souřadnice

Horní Jelení
50.0523172N, 16.0713917E 

http://www.borovice.cz

Návštěvnost stránek

445878