Jak nás můžete podpořit?

Český hudební tábor mládeže o.p.s. je neziskovou organizací. Její činnost je závislá nejen na počtu účastníků našich táborů, ale i na množství získaných dotací, grantů a darů fyzických i právnických osob. 

Náklady na provoz tábora i mimoškolní zájmové činnosti každým rokem rostou a objem podpory z dotací a grantů zůstává ve stejné výši nebo spíše klesá. Abychom zabránili každoročnímu zvyšování ceny našich služeb, chtěli bychom vás všechny, kteří máte Český hudební tábor mládeže i Centrum volného času rádi, požádali o spolupráci. Podpořit nás můžete různými způsoby, třeba i běžnými nákupy, které děláte každý den.

 1. Jezdíte každý rok na dovolenou s cestovní kanceláří?
  Český hudební tábor mládeže spolupracuje s cestovní agenturou INVIA.cz a.s., která je největší internetovou cestovní agenturou v České republice. V její nabídce naleznete pobyty od spousty renomovaných cestovních kanceláří. Z každé dovolené, kterou zakoupíte prostřednictvím našich internetových stránek, získává Český hudební tábor mládeže provizi podle výše vašeho nákupu. Stačí kliknout na odkaz ČHTM Cestování a vybrat si u INVIA.cz a.s. svou dovolenou.
  V roce 2015 se podařilo zakoupením jediné dovolené shromáždit provizi 900 Kč.
 2. Cestujete letadlem nebo cestujete rádi na vlastní pěst?
  Využijte k nákupu letenek odkazu ČHTM Cestování, kde si vyberete z nabídky Letuska.cz od společnosti ASIANA spol. s r.o. nebo Kralovna.cz od společnosti Student agency, k.s. Z každé prodané letenky přes webové stránky www.chtm.cz získává Český hudební tábor mládeže o.p.s. provizi, kterou použije na svou činnost. Pokud Vás nebaví vyhledávání letenek na internetu, napište nám na info@chtm.cz, kam chcete letět a my vám pošleme cenovou nabídku letenek. Přes odkaz ČHTM Cestování si můžete také rezervovat hotel nebo půjčení auta.
  V roce 2015 se podařilo získat díky prodeji několika letenek 2162 Kč.
 3. Uklízíte, perete, myjete nádobí, myjete sebe, pečujete o své zdraví?
  To dělá asi opravdu každý. Český hudební tábor mládeže o.p.s. spolupracuje od roku 2013 s českou rodinnou firmou Missiva spol. s r.o., která působí na českém trhu již 20 let. V jejím sortimentu na www.missiva.cz najdete výrobky každodenní potřeby, které
  - jsou šetrné k přírodě - plní ta nejpřísnější kritéria biologické odbouratelnosti,
  - jsou šetrné ke zdraví člověka,
  - jsou vyrobeny z kvalitních surovin,
  - jsou české - jejich nákupem podporujete hospodářství naší země, 
  - jsou za dobrou cenu.
  Výrobky této české firmy používáme během tábora, protože se snažíme co nejvíce chránit krásnou přírodu kolem sebe a zdraví účastníků našich táborů. Začněte používat ve vaší domácnosti výrobky této české firmy, která z pomáhá šetřit provozní náklady naší organizace. Navíc z každého prodaného výrobku vyplácí firma Missiva provizi. Naučte používat tyto výrobky vaše blízké a přátele. Výrobky této firmy můžete nakupovat až o 30% levněji, než je cena na internetových stránkách. Kontaktujte nás na info@chtm.cz pro více informací nebo s případnou objednávkou.
 4. Dar na základě darovací smlouvy či potvrzení
  Fyzické osoby si mohou od základu daně z příjmů fyzických osob odečíst dar poskytnutý na školství, podporu a ochranu mládeže, kulturu, sport a tělovýchovu, ekologii nebo charitu. Naše organizace podmínky pro odpočet splňuje. Celková výše poskytnutých darů na různé projekty činí alespoň 1000 Kč nebo přesáhla 2% původního daňového základu. Nejvýše lze odečíst 15% ze základu daně.  
  U právnických osob je minimální výše poskytnutých darů za kalendářní rok alespoň 2000 Kč a nejvýše lze odečíst 5% základu daně.
  Ze získaných darů financujeme sponzorské a rodinné slevy a modernizaci vybavení, na kterém se každý rok podepisuje zub času. Jména sponzorů uvádíme v tištěných programech našich letních koncertů. 
  Dar je možné poskytnout na základě darovací smlouvy či potvrzení o přijetí daru. Finanční prostředky je možné poukázat na účet 5129451307/4000 vedený u Expobank CZ a.s., variabilní symbol 2016500.
 5. Umístění reklamy v koncertním stanu či v tištěných materiálech
  Při pořádání našich koncertů nabízíme firmám možnost umístění reklamy, která je v souladu se zákonem č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy a změně a doplnění některých dalších zákonů, jelikož Český hudební tábor mládeže je určen dětem a mládeži od 8 do 19 let. Za umístění reklamních poutačů fakturujeme částku na základě dohody.