Jak nás můžete podpořit?

Český hudební tábor mládeže o.p.s. je neziskovou organizací. Její činnost je závislá nejen na počtu účastníků našich táborů, ale i na množství získaných dotací, grantů a darů fyzických i právnických osob. 

Náklady na provoz tábora i mimoškolní zájmové činnosti každým rokem rostou a objem podpory z dotací a grantů zůstává ve stejné výši nebo spíše klesá. Abychom zabránili každoročnímu zvyšování ceny našich služeb, chtěli bychom vás všechny, kteří máte Český hudební tábor mládeže i Centrum volného času rádi, požádali o spolupráci. Podpořit nás můžete různými způsoby, třeba i běžnými nákupy, které děláte každý den.

 1. Věděli jste, že nám můžete pomáhat při nakupování přes internet? Abyste na to
  nemuseli stále myslet, máme pro vás užitečný tip. Stačí si do prohlížeče přidat jednoduché rozšíření. To vám při nákupu vždy připomene, že jste na e-shopu, přes který nám můžete přispět. Takže jen kliknete, za nákup nezaplatíte vůbec nic navíc a pomůžete. Rozšíření prohlížeče o vás neshromažďuje data, nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy. Získáte ho zde: http://bit.ly/CHCI_POMÁHAT
  Děkujeme, že na nás myslíte i při tak běžné činnosti, jako je nakupování!
 2. Uklízíte, perete, myjete nádobí, myjete sebe, pečujete o své zdraví?
  To dělá opravdu každý. Český hudební tábor mládeže o.p.s. spolupracuje od roku 2013 s českou rodinnou firmou Missiva spol. s r.o., která působí na českém trhu již více než 20 let. V jejím sortimentu na www.missiva.cz najdete výrobky každodenní potřeby, které
  - jsou šetrné k přírodě - plní ta nejpřísnější kritéria biologické odbouratelnosti,
  - jsou šetrné ke zdraví člověka,
  - jsou vyrobeny z kvalitních surovin,
  - jsou to většinou koncentráty, které si doma ředíte, a tak šetříte výrobu plastů,
  - jsou české - jejich nákupem podporujete hospodářství naší země, 
  - jsou za dobrou cenu.
  Výrobky této české firmy používáme během tábora, protože se snažíme co nejvíce chránit krásnou přírodu kolem sebe a zdraví účastníků našich táborů. Začněte používat ve vaší domácnosti výrobky této české firmy, která z pomáhá šetřit provozní náklady naší organizace. Nákupem za katalogové ceny podpoříte Český hudební tábor mládeže a výtěžek z prodeje půjde přímo naší organizaci. Vaše domácnost se může zdarma registrovat (potřebujete k tomu jméno, adresu, mobilní telefon a email). Při nákupu zboží nad 1026 Kč navíc nehradíte poštovné (pouze balné 25 Kč, z čehož 5 Kč putuje na výsadbu stromů). Kontaktujte nás na info@chtm.cz pro více informací nebo s případnou objednávkou.
 3. Dar na základě darovací smlouvy či potvrzení
  Fyzické osoby si mohou od základu daně z příjmů fyzických osob odečíst dar poskytnutý na školství, podporu a ochranu mládeže, kulturu, sport a tělovýchovu, ekologii nebo charitu. Naše organizace podmínky pro odpočet splňuje. Celková výše poskytnutých darů na různé projekty činí alespoň 1000 Kč nebo přesáhla 2% původního daňového základu. Nejvýše lze odečíst 15% ze základu daně.  
  U právnických osob je minimální výše poskytnutých darů za kalendářní rok alespoň 2000 Kč a nejvýše lze odečíst 5% základu daně.
  Ze získaných darů financujeme sponzorské a rodinné slevy a modernizaci vybavení, na kterém se každý rok podepisuje zub času. Jména sponzorů uvádíme v tištěných programech našich letních koncertů. 
  Dar je možné poskytnout na základě darovací smlouvy či potvrzení o přijetí daru. Finanční prostředky je možné poukázat na účet 5129451307/4000 vedený u Expobank CZ a.s., variabilní symbol 2020500.
 4. Cestujete letadlem nebo cestujete rádi na vlastní pěst?
  Využijte k nákupu letenek odkazu ČHTM Cestování, kde si vyberete z nabídky Letuska.cz od společnosti ASIANA spol. s r.o. nebo Kralovna.cz od společnosti Student agency, k.s. Z každé prodané letenky přes webové stránky www.chtm.cz získává Český hudební tábor mládeže o.p.s. provizi, kterou použije na svou činnost. Pokud Vás nebaví vyhledávání letenek na internetu, napište nám na info@chtm.cz, kam chcete letět a my vám pošleme cenovou nabídku letenek. 
  V roce 2015 se podařilo získat díky prodeji několika letenek 2162 Kč.
 5. Umístění reklamy v koncertním stanu či v tištěných materiálech
  Při pořádání našich koncertů nabízíme firmám možnost umístění reklamy, která je v souladu se zákonem č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy a změně a doplnění některých dalších zákonů, jelikož Český hudební tábor mládeže je určen dětem a mládeži od 8 do 19 let. Za umístění reklamních poutačů fakturujeme částku na základě dohody.
Česky English

27. 11. Xenie

Zítra: René

GPS souřadnice

Horní Jelení
50.0523172N, 16.0713917E 

http://www.borovice.cz

Návštěvnost stránek

445878